Aleksander Waszkiewicz Kalistenika

12 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Aleksander Waszkiewicz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Bee Hero Sports Center. W klubie prowadzonym przez trenera Grzegorza Mulinka rozwija swoją pasję w Streetworkout-Kalistenika. Największym sukcesem zawodnika jest wywalczenie złotego medalu w zawodach Bar Battle.

W imprezie organizowanej podczas targów FIVE Fitness Trade Show ostrołęczanin stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii open. Impreza uzyskała miano nieoficjalnych Mistrzostw Polski, bo bierze udział w nich cała czołówka reprezentantów klubów z całego kraju. FIVE Fitness Trade Show to jeden z największych targów sportowych w Polsce i Europie.

Zawodnik Bee Hero Sports Center w 2019 roku planuje start w Mistrzostwach Polski i walkę o najważniejsze trofea. Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka. Wcześniej reprezentanci osiągali sukcesy pod szyldem Academia Gorila.

Jak podkreśla Aleksander Waszkiewicz treningi rozpoczął w celu zbudowania sylwetki. Znalazł sport, który nazywa się kalistenika. Początkowo zajęcia odbywał w parku miejskim przy ulicy Traugutta, a następnie trafił do Bee Hero Sports Center, gdzie w klubie prowadzonym przez trenera Grzegorza Mulinka znalazł idealne warunki do rozwoju. 17-latek jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących zawodników ostrołęckiego klubu.

Dyscyplina: Kalistenika
Klub: Bee Hero Sports Center
Miasto: Ostrołęka

Aleksander Waszkiewicz

Zagłosuj

Aleksander Waszkiewicz
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.237
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny