Aleksandra Jadczak Siatkówka

34 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

25 miejsce w rankingu

Aleksandra Jadczak to bardzo perspektywiczna zawodniczka młodego pokolenia w OTPS Nike Ostrołęka. Utalentowana siatkarka kieruje na rozegraniu grą trzecioligowego zespołu seniorek, który pod wodzą trenera Tomasza Pakieły w obecnym sezonie chce walczyć o medalową lokatę.

Siatkarki Nike Ostrołęka z sukcesami walczyły w rozgrywkach III ligi wiosną 2018 roku, ale świetnie rozpoczęły również nowy sezon. Drużyna pod wodzą doświadczonego trenera Tomasza Pakieły odnosi kolejne zwycięstwa i z pewnością będzie liczyć się w walce o najwyższe lokaty w sezonie zasadniczym, a następnie w rywalizacji o awans w play-off.

W drużynie nie brakuje młodych i utalentowanych zawodniczek, a w obecnym sezonie na wyróżnienie zasługuje Aleksandra Jadczak, która jest w zespole rozgrywającą. Zawodniczka coraz śmielej poczyna sobie na parkietach III ligi. Ola słucha z uwagą rad szkoleniowca oraz starszych i bardziej doświadczonych zawodniczek.

W kolejnych meczach III ligi prezentuje bardzo wysoką dyspozycję i pokazuje, że stać ją na rywalizację na wysokim poziomie. Z pewnością duży sportowy talent i duży potencjał może sprawić, że siatkarka w przyszłości zagości na parkietach wyższych klas rozgrywkowych. W obecnym sezonie chce walczyć z Nike o jak najlepszy wynik.

Dyscyplina: Siatkówka
Klub: OTPS Nike Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Aleksandra Jadczak

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny