Aleksandra Niewiadomska Kickboxing

127 oddanych głosów

Jeszcze 23 dni głosowania

11 miejsce w rankingu

To był bardzo udany sezon 2018 dla Aleksandry Niewiadomskiej. Zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka stawała na podium Mistrzostw Polski WKSF, a także z powodzeniem rywalizowała w galach sztuk walki. Podopieczna trenera Michała Kuleszy ma duży potencjał.

Sezon rozpoczął się dla Aleksandry Niewiadomskiej wspaniale od Mistrzostw Polski WKSF, które zostały przeprowadzone w Mińsku Mazowieckim. Aleksandra Niewiadomska, dla której był to debiut, pokazała że jest to sport nie tylko dla mężczyzn. W drodze po złoto pokonała Magdalenę Gadomską z Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów i w finale Alicję Sarnacką MKS Gimnazjon Wyszków.

Zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka zaprezentowała się w formule kick light +55 kg nie mając sobie równych. Jak podkreśla trener Michał Kulesza ten sukces dał zawodniczce wiele dodatkowej motywacji do ciężkiej pracy na treningach i w kolejnych walkach.

Aleksandra Niewiadomska walczyła także w Pucharze Mazur w Mrągowie, ale zawodniczka Panzera Sejny - Gabriela Makowska okazała się skuteczniejsza i wygrała na punkty. Aleksandrę Niewiadomską kibice mogli oglądać także podczas gali Wor War02, w której zmierzyła się z Agata Fijałkowską z UKS Sanda Płock. Po niezwykle zaciętym starciu jednogłośnie na punkty wygrała rywalka.

Z pewnością ciężka praca utalentowanej zawodniczki i zdobyte na ringach doświadczenie zaprocentuje w kolejnym sezonie. Przed podopieczną trenera Michała Kuleszy kolejne wyzwania, a wśród nich obrona tytułu mistrzyni Polski.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.