Aleksandra Niewiadomska Kickboxing

130 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

To był bardzo udany sezon 2018 dla Aleksandry Niewiadomskiej. Zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka stawała na podium Mistrzostw Polski WKSF, a także z powodzeniem rywalizowała w galach sztuk walki. Podopieczna trenera Michała Kuleszy ma duży potencjał.

Sezon rozpoczął się dla Aleksandry Niewiadomskiej wspaniale od Mistrzostw Polski WKSF, które zostały przeprowadzone w Mińsku Mazowieckim. Aleksandra Niewiadomska, dla której był to debiut, pokazała że jest to sport nie tylko dla mężczyzn. W drodze po złoto pokonała Magdalenę Gadomską z Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów i w finale Alicję Sarnacką MKS Gimnazjon Wyszków.

Zawodniczka Academia Gorila Ostrów Mazowiecka zaprezentowała się w formule kick light +55 kg nie mając sobie równych. Jak podkreśla trener Michał Kulesza ten sukces dał zawodniczce wiele dodatkowej motywacji do ciężkiej pracy na treningach i w kolejnych walkach.

Aleksandra Niewiadomska walczyła także w Pucharze Mazur w Mrągowie, ale zawodniczka Panzera Sejny - Gabriela Makowska okazała się skuteczniejsza i wygrała na punkty. Aleksandrę Niewiadomską kibice mogli oglądać także podczas gali Wor War02, w której zmierzyła się z Agata Fijałkowską z UKS Sanda Płock. Po niezwykle zaciętym starciu jednogłośnie na punkty wygrała rywalka.

Z pewnością ciężka praca utalentowanej zawodniczki i zdobyte na ringach doświadczenie zaprocentuje w kolejnym sezonie. Przed podopieczną trenera Michała Kuleszy kolejne wyzwania, a wśród nich obrona tytułu mistrzyni Polski.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.