Bartosz Murach Tenis ziemny

14 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

44 miejsce w rankingu

Bartosz Murach to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W minionym sezonie z powodzeniem rywalizował w turniejach rozgrywanych na kortach w całym regionie i zanotował kilka sukcesów.

Największym sukcesem dla młodego tenisisty było zajęcie drugiej lokaty w Mastersie, kończącym sezon na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W rywalizacji lepszy okazał się jedynie Bartłomiej Kowalski z Warszawy.

Bartosz Murach to także Halowy Mistrz Ostrołęki. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonał ubiegłorocznego dominatora Jordana Czapskiego 6:2 7:6 (7:3). Młody tenisista bardzo udanie rywalizował na kortach ziemnych w regionie. Na swoim koncie zapisał m.in. triumf w zawodach w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie w finale pokonał tie-breaku Sylwestra Puchalskiego 7:6 (7:5).

Z pewnością kolejne lata w rywalizacji mogą spowodować dalszy rozkwit sportowej kariery utalentowanego tenisisty, który stawia coraz śmielej kroki na kolejnych dużych turniejach.

Dyscyplina: Tenis ziemny
Klub: Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
Miasto: Ostrołęka

Bartosz Murach

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny