Damian Kryszpin Kulturystyka

20 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Damian Kryszpin zanotował kolejny świetny sezon w swojej karierze, stając na podium nie tylko Mistrzostw Polski, ale również docelowej imprezy, którą były Mistrzostw Europy. Podopieczny trenera Marcina Połatyńskiego to bardzo perspektywiczny sportowiec.

Damian Kryszpin świetnie zaprezentował się w debiutach kulturystycznych federacji WPF oraz Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Radomiu. Z zawodów nie tylko powrócił z okazałymi trofeami, ale również kwalifikacją na docelową imprezę - Mistrzostwa Europy.

W sumie na koncie zawodnika z Ostrowi Mazowieckiej, który trenuje pod okiem ostrołęckiego szkoleniowca Marcina Połatyńskiego znalazły się trzy złote medale, srebro i brąz. W Mistrzostwach Polski Damian Kryszpin sięgnął po kolejne dwa medale - zdobywając złoto w gronie juniorów oraz brąz w kategorii seniorów.

W docelowej imprezie, którą były Mistrzostwa Europy WPF podopieczny trenera Marcina Połatyńskiego wywalczył srebrny medal, zostając wicemistrzem w gronie juniorów na Starym Kontynencie. Z pewnością kolejny sezon przyniesie dla zawodnika kolejne wyzwania.

Dyscyplina: Kulturystyka
Klub: niezreszony
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Damian Kryszpin

Zagłosuj

Damian Kryszpin
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.242
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny