Damian Niedźwiecki Lekkoatletyka

22 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Damian Niedźwiecki to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w konkurencji pchnięcia kulą w naszym regionie. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów poczynił duże postępy i kolejny sezon udanie reprezentował Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki.

Świetny wynik 18-letniego zawodnika padł łupem podczas najważniejszej imprezy sezonu, czyli Mistrzostw Polski U20 we Włocławku. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w konkursie głównym w najlepszej próbie posłał kulę na odległość 16.98 m i poprawił rekord życiowy. W efekcie reprezentant OKLA Ostrołęka wywalczył srebrny medal, ustępując miejsca na najwyższym stopniu podium Kornelowi Warszawskiemu.

Mistrzostwa Polski U20 były docelową imprezą dla zawodnika Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który z sezonu na sezon czyni bardzo duże postępy. Damian Niedźwiecki to zawodnik, który znajduje się na zapleczu kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jest uważany za bardzo perspektywicznego zawodnika.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: OKLA Ostrołęka
Miasto: Różan

Damian Niedźwiecki

Zagłosuj

Damian Niedźwiecki
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.240
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny