Daniel Kołakowski Tenis ziemny

2 oddane głosy

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

To był najlepszy sezon w tenisowej karierze Daniela Kołakowskiego, który świetnie prezentował się na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Po rozegranych turniejach znalazł się na czele rankingu open i z pierwszej lokaty przystąpił do finałowego Mastersa.

W finale sezonu lepszy okazał się jedynie Sylwester Puchalski. Daniel Kołakowski w całym sezonie prezentował bardzo wysoką formę i był niezwykle regularny. Zwyciężył m.in. w turnieju Profil Cup 2018, w którym pokonał Waldemara Rępę 6:3 6:3 oraz w tradycyjnie rozgrywanym turnieju o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność, w którym pokonał po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce Artura Borowego 7:5 7:6.

Daniel Kołakowski w ostatnim sezonie wszedł na zdecydowanie wyższym poziomie w rywalizacji na kortach ziemnych, co zapowiada jeszcze większe emocje w kolejnym 2019 roku. Przed tenisistą kolejne wyzwania i udział również w turniejach rozgrywanych w regionie.

Dyscyplina: Tenis ziemny
Klub: niezrzeszony
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Daniel Kołakowski

Zagłosuj

Daniel Kołakowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.245
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny