Dominik Dzwonkowski Piłka nożna

121 oddanych głosów

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Dominik Dzwonkowski przez ostatnie półtora sezonu był czołowym zawodnikiem w układance trenera Marcina Truszkowskiego. 29-letni piłkarz dołączył do beniaminka IV ligi mazowieckiej - grupy północnej i ambitnie walczył o awans, ostatecznie zajmując z drużyną trzecią lokatę.

W minionym sezonie reprezentant ostrołęckiej Korony zapisał na swoim koncie sześć bramek, będą najskuteczniejszym zawodnikiem żółto-niebieskich. Dodatkowo wypracował kolegom z kilka bramek. W rundzie jesiennej obecnego sezonu podopieczny trenera Marcina Truszkowskiego zdobył kolejne trzy gole i obecnie obok Macieja Staszczuka to najlepszy wynik w ostrołęckiej ekipie. Z pewnością pozycja zespołu po rundzie jesiennej budzi u zawodnika, a także jego kolegów z zespołu duży niedosyt. Wiosną z pewnością piłkarze Korony Ostrołęka będą chcieli postarać się o lepsze wyniki i nawiązanie do sukcesów z ubiegłego sezonu, kiedy to drużyna do końca walczyła o awans do III ligi.


Dla młodych piłkarzy Dominik Dzwonkowski jest przykładem zawodnika, który ciężką pracą wypracował sobie pewne miejsce w składzie czwartoligowego klubu. W swojej karierze reprezentował także barwy Narwi Ostrołęka, KS CK Troszyn, KS Łomianki, Legionu Warszawa i Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: OTS Korona Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Dominik Dzwonkowski

Zagłosuj

Dominik Dzwonkowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.218
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny