Dominik Lemanek Piłka nożna

22 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Dominik Lemanek to od kilku sezonów jeden z najlepszych piłkarzy w naszym regionie, który z powodzeniem rywalizuje w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Obecnie 29-letni piłkarz z powodzeniem reprezentuje barwy MKS Przasnysz, będąc w rundzie jesiennej nie tylko najlepszym strzelcem zespołu, ale również całych rozgrywek.

W rozegranych piętnastu meczach Dominik Lemanek strzelił dziesięć bramek i z pewnością wiosną będzie chciał przynajmniej podwoić swoje osiągnięcie.

Dominik Lemanek to wychowanek MKS Mława, który w swojej karierze reprezentował także takie kluby jak Polonia Warszawa, Bałtyk Gdynia, Mławianka Mława, Olimpia Zambrów, MKS Ciechanów, a obecnie występuje w MKS Przasnysz. To niezwykle bramkostrzelny zawodnik, który występuje na pozycji pomocnika. W obecnym sezonie wraz z zespołem chciał walczyć o awans do III ligi, jednak duża ilość kontuzji i urazów w zespole prowadzonym przez trenera Pawła Mazurkiewicza nieco pokrzyżowały plany.

W efekcie MKS Przasnysz po piętnastu meczach rundy jesiennej plasuje się na czwartej lokacie ze stratą siedmiu punktów do lidera z Wołomina.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Przasnysz
Miasto: Bogurzyn k. Mławy

Dominik Lemanek

Zagłosuj

Dominik Lemanek
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.222
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny