Dominika Ostrowska Piłka nożna

18 oddanych głosów

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Dominika Ostrowska to jeden z największych talentów ostrołęckiej piłki nożnej kobiet. Od kilku sezonów zawodniczka świadczy o sile zespołu Jantaru, reprezentując klub na drugoligowych, a obecnie trzecioligowych stadionach.

Po słabszym ostatnim sezonie Jantarki musiały opuścić rozgrywki II ligi, a w zespole nastąpiła przebudowa. Zespół prowadzony przez trenera Pawła Zyśka przejęła Beata Majewska, która potrafiła z młodych piłkarek wiele wykrzesać. W rundzie jesiennej zespół wywalczył 22 punkty i jest obecnie wiceliderem III ligi, z dużymi szansami na powrót na drugoligowe stadiony.

Nowy sezon Jantarki rozpoczęły od rywalizacji z Mazovią Mińsk Mazowiecki 3:8. W kolejnym meczu pokonały Pragę II Warszawa 4:1, a następnie zremisowały z Zamłyniem Radom 1:1. Z meczu na mecz ostrołęczanki rozkręcały się pokonując Ostrovię Ostrów Mazowiecka 3:2, Królewskich Płock 2:1, Orlęta Baboszewo 10:1, DAF Płońsk 4:1 i WAP Warszawa 4:2.

Wiodącą postacią w zespole po raz kolejny była Dominika Ostrowska, która była najlepszym strzelcem Jantarek i pokazała, jak ważną jest postacią w zespole. Dominika to zawodniczka nieustępliwa, która świetnie czuje się w środku pola i potrafi kreować grę zespołu. Z pewnością budując zespół w oparciu o takie piłkarki, jak Dominika Ostrowska trener Beata Majewska może być spokojna o przyszłości kobiecej piłki nożnej w naszym mieście.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Jantar Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Dominika Ostrowska

Zagłosuj

Dominika Ostrowska
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.239
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny