Emilia Kołakowska Boks

14 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Pięściarka Emilia Kołakowska to jeden z największych obecnie talentów w Victorii Ostrołęka, szlifująca formę pod wodzą trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby. Największy sukces zanotowała w zawodach Pucharu Polski Kadetek, zdobywając brązowy medal.

Emilia trafiła na treningi za namową swojego taty Janusza Kołakowskiego przed rokiem w 2017 roku. Miała w sobie dużo energii i trzeba było ją spożytkować w odpowiednim kierunku. Ciężka praca na treningach pozwala czynić stałe postępy i coraz lepiej prezentować się w ringu.

Dla Emilii pierwszą imprezą w karierze były eliminacje do mistrzostw Polski w kategorii kadetek, które zostały przeprowadzone w kwietniu. Niestety ostrołęczanka musiała uznać w nich wyższość zawodniczki z Radomia i przegrywając niejednogłośnie 1:2, nie uzyskała kwalifikacji na najważniejszą imprezę w sezonie.

W efekcie przygotowania podążyły w kierunku Pucharu Polski Kadetek. W zawodach przeprowadzonych w Grudziądzu ostrołęczanka zdobyła brązowy medal w kategorii -60 kg, przegrywając półfinałowe starcie z Kingą Kotowicz z MLKS Sparta Złotów. Rywalka okazała się zawodniczką bardziej doświadczoną i zasłużenie wygrała walkę.

W 2019 roku celem stawianym przed zawodniczką będzie walka o medal Mistrzostwach Polski Kadetek.

Dyscyplina: Boks
Klub: UMKS Victoria Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Emilia Kołakowska

Zagłosuj

Emilia Kołakowska
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.210
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny