Hubert Nakielski Ratownictwo Wodne

19 oddanych głosów

Jeszcze 23 dni głosowania

34 miejsce w rankingu

Hubert Nakielski to zawodnik, który w kolejnym sezonie z dumą reprezentuje WOPR-OS i miasto Ostrołęka w imprezach najwyższej rangi. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego sięgnął po medale Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i mistrzostw świata!

Sezon 2018 dla Huberta Nakielskiego rozpoczął się od świetnego startu w Grand Prix Polski w Żyrardowie, gdzie zdobył aż siedem medali i został uznany najlepszym zawodnikiem w kategorii junior. Do pięciu złotych, srebrnego i brązowego medalu dorzucił jeszcze nowy rekord Polski w kategorii juniorów. To był początek świetnej medalowej serii, bo w kolejnym starcie Mistrzostwach Polski w Szczecinie na koncie podopiecznego trenera Dariusza Małkowskiego trzeba odnotować aż dziewięć medali (sześć złotych, dwa srebrne i brązowy) oraz tytuł najlepszego zawodnika w gronie juniorów.

Z tak wielkim bagażem medalowych osiągnięć Hubert Nakielski wyruszył na Mistrzostwa Europy w Limerick w Irlandii, gdzie zdobył dwa srebrne i dwa brązowe. Ostrołęczanin mógł także wywalczyć złoty medal, ale sędziowie dopatrzyli się błędu technicznego i postanowili zdyskwalifikować zawodnika WOPR-OS. Świetną dyspozycję Hubert Nakielski potwierdził także w Grand Prix Polski w Kędzierzynie-Koźlu, zdobywając pięć złotych, srebrny i cztery brązowe medale. Wisienką na torcie był start w mistrzostwach świata w Australii, z których podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego powrócił z czterema medalami - złotym, dwoma srebrnymi i brązowym.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.