Jakub Gnatkowski MMA

582 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

9 miejsce w rankingu

Jakub Gnatkowski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka, w sezonie 2018 zadebiutował w imprezie najwyższej rangi - Mistrzostwach Polski w MMA w Sochaczewie.

W rywalizacji w kategorii kadetów -55 kg reprezentant UKS Fight Academy Ostrołęka i gminy Kadzidło wywalczył srebrny medal. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka w półfinałowej walce wygrał efektownie poprzez założenia duszenia gilotyną. W finale po wyrównanej walce przegrał na punkty, ale zanotował na swoim koncie pierwszy duży sukces.

Jakub ma od kogo się uczyć i czerpać wzorce. Jego tata Rafał Gnatkowski z którym trenuje dodatkowo indywidualnie, to wicemistrz Polski MMA i zdobywca Pucharu Polski z 2017 roku. Jakub wkłada dużo pracy w swoje przygotowania i jak podkreśla jego szkoleniowiec Arkadiusz Ludwiczak kolejne sukcesy są tylko kwetią czasu.

To już trzeci reprezentant rodziny Gnatkowskich, który odnosi sukcesy w MMA pod banderą Fight Academy Ostrołęka. Rodzina Gnatkowskich dumnie reprezentuje UKS Fight Academy, miasto Ostrołęka, a także gminę Kadzidło i Kurpie. W obecnym sezonie w plebiscycie Sportowiec Roku 2018 w Regionie kandydatem jest właśnie Jakub.

Dyscyplina: MMA
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Jakub Gnatkowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny