Jakub Waszkiewicz Boks

2 oddane głosy

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Jakub Waszkiewicz to młody i wciąż bardzo obiecujący pięściarz Victorii Ostrołęka, który w każdym kolejnym sezonie zapisuje na swoim wartościowe wyniki. W sezonie 2018 podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby nie zaprezentował jednak pełni swojego potencjału.

W rozgrywanych w marcu Mistrzostwach Polski Juniorów w Grudziądzu utalentowany ostrołęczanin walczył ambitnie, ale nie zdołał awansować do strefy medalowej. Podobnie było w przeprowadzonych również w Grudziądzu zawodach Pucharu Polski Juniorów, gdzie podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczył dobre walki, ale medalu z imprezy nie przywiózł.

Sukcesem wychowanka Victorii Ostrołęka zakończył się za to XVIII Międzynarodowy Turniej im. Michała Szczepana, który odbył się w nowo wybudowanej hali Centrum Sportu w Raszynie. W zawodach Jakub Waszkiewicz pokonał na punkty Kacpra Łaszczyka z KS KnockOut Bielany i zwyciężył w zawodach zdobywając złoty medal.

Sezon 2018 również zakończył sukces w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Bokserskim w Białymstoku, gdzie zajął drugie miejsce. W finale ostrołęczanin przegrał z reprezentantem Danielem Dołowym z Nowego Dworu Mazowieckiego. Z pewnością Jakub Waszkiewicz to duży sportowy talent, który w kolejnych latach powinien jeszcze niejednokrotnie o sobie przypomnieć.

Dyscyplina: Boks
Klub: UMKS Victoria Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Jakub Waszkiewicz

Zagłosuj

Jakub Waszkiewicz
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.258
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny