Jan Klemendorf Tenis stołowy

27 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Tenisiści Rzekunianki Rzekuń otarli się o awans do rozgrywek III ligi. Motorem napędowym zespołu w minionym sezonie był Jan Klemendorf, który pokazał niezwykle doświadczenie i był niezwykle skutecznie punktującym zawodnikiem zespołu z powiatu ostrołęckiego.

Jan Klemendorf przez lata pobytu w Stanach Zjednoczonych święcił triumfy w Igrzyskach Polonijnych zdobywając kolejne medale. Po powrocie do Ostrołęki dołączył na treningi czwartoligowej Rzekunianki Rzekuń i stał się czołową postacią w drużynie. Niezwykle duże doświadczenie sprawiło, że był najmocniejszym punktem zespołu zdobywając punkty w grach indywidualnych, ale również w grze podwójnej.

Rzekunianka Rzekuń wygrała swoją grupę IV ligi, ale niestety w meczach barażowych o awans musieli uznać wyższość UKS Return Piaseczno i marzenia o grze w wyższej klasie rozgrywkowej muszą odłożyć na później. W nowym sezonie 2018/2019 Jan Klemendorf powinien być również mocnym punktem Rzekunianki Rzekuń, która ambitnie walczy o kolejne punkty.

Dyscyplina: Tenis stołowy
Klub: LUKS Rzekunianka Rzekuń
Miasto: Ostrołęka

Jan Klemendorf

Zagłosuj

Jan Klemendorf
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.207
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny