Kamil Gontarz Piłka nożna

24 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

32 miejsce w rankingu

Kamil Gontarz to obecnie jeden z najważniejszych piłkarzy Narwi 1962 Ostrołęka. 28-letni piłkarz chce wraz z niebiesko-czerwonymi wywalczyć awans do ligi okręgowej. Z pewnością w oparciu o takich zawodników drużyna może zrealizować swój cel i rozpocząć marsz w kierunku wyższych klas rozgrywkowych.

Kamil Gontarz to jeden z zawodników od których trener Rafał Kosek rozpoczynał ustalanie wyjściowego składu na mecze w rundzie jesiennej, w której rozegrał dwanaście z trzynastu meczów i strzelił dla zespołu cztery ważne bramki. 28-letni pomocnik ma za sobą występy w barwach MKS Narew Ostrołęka, OTS Korona Ostrołęka oraz Rzekunianki Rzekuń.

Utalentowany piłkarz miał przerwę w treningach przez blisko dwa lata, ale powrócił do rywalizacji i z każdym treningiem stara się powrócić do jak najwyższej dyspozycji. W rundzie wiosennej pod wodzą nowego szkoleniowca będzie walczyć z zespołem o awans i wykonanie kolejnego planu odbudowy klubu na sportowej mapie Polski.

Po rundzie jesiennej Narew Ostrołęka plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem 20 punktów. Do lidera Konopianki Konopki strata wynosi dziewięć oczek, do drugiego miejsca (GKS Pokrzywnica) premiowanego również bezpośrednim awansem pięć, a do trzeciej lokaty zajmowanej przez Bartnika Myszyniec już tylko cztery.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Kamil Gontarz

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny