Karol Dmochowski Piłka nożna

11 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

47 miejsce w rankingu

Karol Dmochowski to niezwykle doświadczony zawodnik, który wciąż rywalizuje w rozgrywkach ligowych. 38-letni piłkarz chce wywalczyć awans do wyższej klasy wraz z piłkarzami MKS Małkinia. Po rundzie jesiennej postawa jego zespołu jest bardzo obiecująca.

Karol Dmochowski to piłkarz, który swoją karierę rozpoczynał w barwach Ostrovii Ostrów Mazowiecka, ale ma za sobą także udane lata gry w Olimpii Zambrów, Korony Ostrołęka, Narwi Ostrołęka, ponownie Ostrovii Ostrów Mazowiecka, a w ostatnich sezonach MKS Małkinia. Po spadku z ligi okręgowej zespół z Małkini Górnej stara się o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pod wodzą Karola Dmochowskiego MKS Małkinia plasuje się po rundzie jesiennej na trzeciej lokacie, mając na koncie 25 punktów. Tyle samo oczek na swoim koncie mają obecnie piłkarze Watry Mrozy. W bezpośrednim meczu to jednak piłkarze Watry odnieśli zwycięstwo 3:2. Wiosną piłkarze z Małkini Górnej chcą skutecznie walczyć o drugą lokatę i powrót na boiska okręgówki.

Karol Dmochowski przez całą karierę był zawodnikiem niezwykle zdyscyplinowanym i sumiennym. Z pewnością jego piłkarska kariera jest już na finiszu, a w naszym plebiscycie trafia w roli kandydata do Sportowca Roku 2018 za całokształt piłkarskiej kariery i gry dla klubów z naszego regionu.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Małkinia
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Karol Dmochowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny