Karol Dmochowski Piłka nożna

11 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Karol Dmochowski to niezwykle doświadczony zawodnik, który wciąż rywalizuje w rozgrywkach ligowych. 38-letni piłkarz chce wywalczyć awans do wyższej klasy wraz z piłkarzami MKS Małkinia. Po rundzie jesiennej postawa jego zespołu jest bardzo obiecująca.

Karol Dmochowski to piłkarz, który swoją karierę rozpoczynał w barwach Ostrovii Ostrów Mazowiecka, ale ma za sobą także udane lata gry w Olimpii Zambrów, Korony Ostrołęka, Narwi Ostrołęka, ponownie Ostrovii Ostrów Mazowiecka, a w ostatnich sezonach MKS Małkinia. Po spadku z ligi okręgowej zespół z Małkini Górnej stara się o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej.

Pod wodzą Karola Dmochowskiego MKS Małkinia plasuje się po rundzie jesiennej na trzeciej lokacie, mając na koncie 25 punktów. Tyle samo oczek na swoim koncie mają obecnie piłkarze Watry Mrozy. W bezpośrednim meczu to jednak piłkarze Watry odnieśli zwycięstwo 3:2. Wiosną piłkarze z Małkini Górnej chcą skutecznie walczyć o drugą lokatę i powrót na boiska okręgówki.

Karol Dmochowski przez całą karierę był zawodnikiem niezwykle zdyscyplinowanym i sumiennym. Z pewnością jego piłkarska kariera jest już na finiszu, a w naszym plebiscycie trafia w roli kandydata do Sportowca Roku 2018 za całokształt piłkarskiej kariery i gry dla klubów z naszego regionu.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Małkinia
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Karol Dmochowski

Zagłosuj

Karol Dmochowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.209
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny