Krystian Gnatkowski Brazylijskie Ju Jitsu

683 oddanych głosów

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Krystian Gnatkowski od kilku sezonów regularnie notuje bardzo dobre wyniki na koncie Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdecydował się wyjechać do Londynu, ale nie porzucił swojej wielkiej pasji do sztuk walki, w których odnosi duże sukcesy.

Krystian Gnatowski wciąż startuje w barwach Fight Academy Ostrołęka i rozsławia swój klub, nasze miasto i cały region na Wyspach Brytyjskich. Zawodnik trenujący do tej pory pod okiem trenera Arkadiusza Ludwiczaka z dużymi sukcesami rywalizował w zawodach z cyklu All Stars BJJ w Londynie.

Krystian Gnatkowski wystartował w dwóch formułach BJJ GI (w kimonie) oraz NO GI (bez kimon) w kategorii -76 kg białe pasy. W BJJ GI wygrał dwie walki przed czasem przez poddanie oraz zanotował porażkę, zdobywając ostatecznie brązowy medal. Podobnie było w formule NO GI, gdzie pokonał przed czasem dwóch oponentów i przegrał jedną walkę na punkty, co skutkowało również brązowym medalem.

Zawody w Londynie były licznie obsadzone, startowało w sumie blisko trzystu zawodników. Walki toczyły się na ośmiu matach. Krystian do zawodów przygotowywał się w Mathouse - Roger Gracie Academy Reading. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka na każdym kroku podkreśla, że jego macierzystym klubem jest Fight Academy. W 2018 roku w sumie na Wyspach Brytyjskich wywalczył cztery medale w trzech imprezach. Zawodnik Fight Academy Ostrołęka został nominowany także na niebieski pas brazylijskiego ju jitsu, który odebrał z rąk Rogera Gracie. W 2019 roku zamierza wystartować w kolejnych imprezach i godnie reprezentować w nich Kurpie.

Dyscyplina: Brazylijskie Ju Jitsu
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Olszyny gm. Myszyniec

Krystian Gnatkowski

Zagłosuj

Krystian Gnatkowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.261
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny