Łukasz Kołodziejski Karate

40 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Sezon 2018 dla reprezentanta MKKK Shinkyokushin Łukasza Kołodziejskiego nie jest wymarzonym w karierze. Podopieczny sensei Mariana Zająca przygotowywał się do serii zawodów, ale w wyniku kontuzji i chorób nie mógł zaprezentować się we wszystkich planowanych imprezach.

Zawodnik z Makowa Mazowieckiego największy sukces odniósł w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, gdzie w kategorii powyżej 80 kg stanął na najniższym stopniu podium. Brązowy medal dla podopiecznego sensei Mariana Zająca był osłodą za ciężką pracę na treningach przez cały sezon i stanowi pewną mobilizację do ciężkiej i wytężonej pracy.

Łukasz Kołodziejski to ambitny zawodnik, który z pewnością w kolejnym sezonie będzie chciał udowodnić swoją dobrą dyspozycję i pokusić się o kolejne medale w imprezach ogólnopolskiej rangi.

Dyscyplina: Karate
Klub: MKKK Shinkyokushin
Miasto: Maków Mazowiecki

Łukasz Kołodziejski

Zagłosuj

Łukasz Kołodziejski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.257
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny