Łukasz Połatyński Bowling

884 oddanych głosów

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Łukasz Połatyński to jeden z najlepszych zawodników Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu. W sezonie 2018 zapisał na swoim koncie sukcesy, notując bardzo wartościowe wyniki w turniejach rozgrywanych m.in. w Suwałkach i Borowiu, ale także na klubowej kręgielni w Łubudu.

Łukasz Połatyński to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu z najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu - 234 pkt. OKB Łubudu istnieje od marca 2018 roku, ale zawodnicy już zaznaczyli swoją obecność na bowlingowej mapie Polski startując w różnego rodzaju zawodach, ale również sami organizując rozpoznawalne imprezy.

Ostrołęczanin to przykład dla nowych zawodników, że ciężkimi treningami, ciągłym doskonaleniem techniki można uzyskiwać coraz bardziej znaczące wyniki. Z pewnością to jeden z zawodników młodego pokolenia kręglarzy, który ma szansę na odnoszenie sukcesów również w dużych turniejach rozgrywanych w całym kraju.

Przed zawodnikami OKB Łubudu Bowling bowiem wiele ambitnych planów. Łukasz Połatyński to także członek zarządu ostrołęckiego klubu, który rozwija się w szybkim tempie i ma ambitne plany.

Dyscyplina: Bowling
Klub: OKB Łubudu Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Łukasz Połatyński

Zagłosuj

Łukasz Połatyński
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.238
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny