Maciej Grabowski Karate

3 oddane głosy

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Maciej Grabowski z powodzeniem reprezentuje Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. W sezonie 2018 zapisał na swoim koncie medale starty w imprezach rangi ogólnopolskiej, ale z powodzeniem startował także w międzynarodowych startach, stając na podium rywalizacji.

Nowy sezon podopieczny sensei Radosława Grabowskiego rozpoczął od bardzo udanego startu w Mistrzostwach Mazowsza w Zielonce, w których sięgnął po srebrny medal w konkurencji kata. Bardzo udany start Maciej Grabowski zanotował w Mistrzostwach Europy Juniorów w Łańcucie, gdzie w konkurencji kata zdobył kolejny srebrny medal. W Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kaliningradzie zawodnik Ostrowskiego KKK zajął w kata czwarte miejsce.

Podopieczny sensei Radosława Grabowskiego startował także w listopadowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców. Mimo że formalnie zawodnik Ostrowskiego KKK jest juniorem, to został dopuszczony do rywalizacji i miał możliwość rywalizacji ze starszymi i zdecydowanie bardziej doświadczonymi rywalami. W zawodach obiecujący junior awansował do strefy finałowej, ale nie zdołał zdobyć medalu, plasując się ostatecznie na siódmej pozycji.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski KKK
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Maciej Grabowski

Zagłosuj

Maciej Grabowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.235
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny