Maciej Grabowski Karate

3 oddane głosy

Głosowanie zakończone

57 miejsce w rankingu

Maciej Grabowski z powodzeniem reprezentuje Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai. W sezonie 2018 zapisał na swoim koncie medale starty w imprezach rangi ogólnopolskiej, ale z powodzeniem startował także w międzynarodowych startach, stając na podium rywalizacji.

Nowy sezon podopieczny sensei Radosława Grabowskiego rozpoczął od bardzo udanego startu w Mistrzostwach Mazowsza w Zielonce, w których sięgnął po srebrny medal w konkurencji kata. Bardzo udany start Maciej Grabowski zanotował w Mistrzostwach Europy Juniorów w Łańcucie, gdzie w konkurencji kata zdobył kolejny srebrny medal. W Mistrzostwach Europy Kyokushin w Kaliningradzie zawodnik Ostrowskiego KKK zajął w kata czwarte miejsce.

Podopieczny sensei Radosława Grabowskiego startował także w listopadowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców. Mimo że formalnie zawodnik Ostrowskiego KKK jest juniorem, to został dopuszczony do rywalizacji i miał możliwość rywalizacji ze starszymi i zdecydowanie bardziej doświadczonymi rywalami. W zawodach obiecujący junior awansował do strefy finałowej, ale nie zdołał zdobyć medalu, plasując się ostatecznie na siódmej pozycji.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski KKK
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Maciej Grabowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny