Magda Kowalska Pływanie

15 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Magda Kowalska to w ostatnich sezonach najlepsza zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki i jest przykładem niezwykle pracowitego sportowca dla młodego pokolenia, rozpoczynającego swoją przygodę z pływaniem.

Nowy sezon 2018 podopieczna trenera Andrzeja Pyskły otworzyła złotym medalem w zawodach "Od Młodzika do Olimpijczyka" przeprowadzonych w Warszawie. W stolicy zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka zdobyła złoty medal na dystansie 100 m stylem motylkowym.

Magda Kowalska w kolejnym starcie w Pułtusku wystartowała na nietypowych dla siebie dystansach, zdobywając trzy złote medale. Na 50 m stylem dowolnym, na 50 m stylem motylkowym oraz na 100 m stylem zmiennym. Kolejny bardzo udany występ na swoim koncie zapisała w Olsztynie. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły wywalczyła złoty medal na dystansie 200 m stylem motylkowym z czasem 2:33.22, ustanawiając rekord życiowy. To trzeci wynik w europejskim rankingu zawodniczek 14-letnich.

W ostatnich zawodach o Puchar Książąt Mazowieckich w Ciechanowie podopieczna trenera Andrzeja Pyskły wywalczyła trzy medale, w tym dwa złote i srebrny. W klasyfikacji generalnej zawodniczek 14-letnich pływaczek Magda Kowalska zdobyła pierwsze miejsce. Z pewnością w kolejnym sezonie 2019 dobrych wyników również nie zabraknie.

Dyscyplina: Pływanie
Klub: UKS Piątka Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Magda Kowalska

Zagłosuj

Magda Kowalska
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.203
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny