Magdalena Olszewska Lekkoatletyka

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

54 miejsce w rankingu

Magdalena Olszewska to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, która od kilku sezonów z powodzeniem rywalizuje w ogólnopolskich zawodach. W sezonie 2018 najcenniejszym trofeum zawodniczki jest brązowy medal Mistrzostw Polski.

Magdalena Olszewska po raz kolejny celowa w podium Mistrzostw Polski U20 we Włocławku, gdzie w swojej koronnej konkurencji rzucie dyskiem wywalczyła brązowy medal z rezultatem 40.62 m. Kilka miesięcy ciężkiej pracy na treningach pod okiem szkoleniowców Katarzyny i Konrada Szusterów sprawiły, że kolejny medal rangi Mistrzostw Polski trafił na konto Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Magdalena Olszewska bardzo udanie zaprezentowała się także w konkursie rzutu dyskiem podczas międzynarodowego meczu U-20 Vyskovie w Czechach. Zawodniczka OKLA zajęła ósme miejsce z wynikiem 43.07 m, który jest drugim w jej dotychczasowej karierze. Międzypaństwowy mecz w Czechach był bardzo udany dla reprezentacji Polski, która zwyciężyła z dorobkiem w gronie juniorów z dorobkiem 285 punktów.

Warto odnotować także start zawodniczki w Otwartych Mistrzostwach Podlasia U20, gdzie podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów wygrała z 42.87 m. Z pewnością nowy sezon 2019 powinien przynieść kolejny rekord życiowy, a ten będzie szansą na kolejny medal Mistrzostw Polski.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: OKLA Ostrołęka
Miasto: Białobiel

Magdalena Olszewska

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny