Marcin Majewski K1

7 oddanych głosów

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

Marcin Majewski od kilku sezonów z sukcesami walczy na arenie krajowej. Reprezentant Academia Gorila Ostrów Mazowiecka bardzo lubi występować w galach sztuk walki, gdzie ma możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością.

Podopieczny Michała Kulesza rywalizował z powodzeniem w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, gdzie w formule K1 PRO AM w kategorii -70 kg zaprezentował duże umiejętności, walczył dynamicznie i zadawał dużo ciosów. W efekcie pokonał Rafała Marzewskiego z Fight Academy Ostrołęka. Po walce zawodnik Academia Gorila Ostrów Mazowiecka miał sporo zastrzeżeń do swojej postawy, ale obiecywał, że w kolejnych walkach wyeliminuje błędy i będzie rywalizował z jeszcze większą skutecznością.

Kolejne zwycięstwo i to w walce wieczoru Marcin Majewski zapisał na swoim koncie podczas Gali WOR War02 w Ostrowi Mazowieckiej. W hali przy ulicy Trębickiego pokonał Aleksego Zienkiewicza z Fight Academy Ostrołęka. Po bardzo ciekawym i emocjonującym starciu sędziowie nie byli jednogłośni, punktując 2:R na korzyść zawodnika gospodarzy. Kibice nagrodzili obu zawodników gromkimi brawami i widać, że właśnie takiego starcia oczekiwali na koniec ostrowskiej gali.

Marcin Majewski ma także na swoim koncie pierwszą zawodową walkę podczas Gali Sportów Walki Grand Pro Lucky 7 w warszawskiej hali Ursynów, w której musiał uznać wyższość swojego rywala Daniela Fabiszewskiego. Z pewnością w 2019 roku reprezentant Academia Gorila po raz kolejny otrzyma szansę walki na zawodowym ringu.

Dyscyplina: K1
Klub: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Marcin Majewski

Zagłosuj

Marcin Majewski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.211
na numer 7168

Jeszcze 3 miesiące głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny