Maria Pisarek Kulturystyka

433 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Maria Pisarek to prawdziwe objawienie w kulturystyce, która sezon 2018 zapamięta z pewnością na bardzo długo. Dla 18-letniej zawodniczki z Myszyńca nie zabrakło miejsc na podium Mistrzostw Polski oraz miejsca w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy.

Nowy sezon Maria Pisarek rozpoczęła od starty w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Kielcach. W zawodach wywalczyła srebrny medali i kwalifikację na Mistrzostwa Europy w Santa Susanne. Na imprezie uplasowała się na dwunastej lokacie i z pewnością to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Na koncie zawodniczki z Kurpi należy zapisać także złoto i brąz z prestiżowych zawodach IFBB Diamond Cup Warsaw, gdzie w kategorii bikini fitness startowała w kategorii do 166 cm oraz w gronie juniorek open. W Pucharze Polski zawodniczka z Myszyńca plasuje się na ósmej lokacie w bikini fitness do 166 cm oraz uplasowała się tuż za podium Mistrzostw Polski Juniorów, które zostały przeprowadzone w Gorzowie Wielkopolskim.

Swoją pasję rozwija dzięki współpracy z klubem Black&White z Ostrowca Świętokrzyskiego i Kuźni Sportów Sylwetkowych ostrołęczanina Andrzeja Jószkiewicza, który zawsze służy dobrą radą i pomocą w treningach.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.