Marta Łada Lekkoatletyka

8 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Marta Łada to jedna z najlepszych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka. Podopieczna tenera Marka Mierzejewskiego z powodzeniem rywalizuje na krajowej arenie i walczy dla klubu o medalowe lokaty i punkty w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego.

Pierwszy znaczący sukces podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zanotowała w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów U20 w Toruniu. W swojej koronnej konkurencji trójskoku zajęła czwarte miejsce, będąc blisko wywalczenia upragnionego medalu.

Kolejną okazją do wywalczenia medalu były Mistrzostwa Polski Juniorów U20 we Włocławku. Tym razem zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka uplasowała się na piątej lokacie, ale wynik 12.06 m, to nie tylko nowy rekord życiowy poprawiony o 18 cm, ale również uzyskanie pierwszej klasy sportowej.

Medal ostrołęczanka przywiozła za to ze Słubic z Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, stając na najwyższym stopniu podium. Z pewnością kolejny sezon 2019 będzie również dla zawodniczki pełnym wyzwań i dążenia do uzyskiwania jeszcze lepszych wyników pod wodzą trenera Marka Mierzejewskiego.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: UKS Siódemka Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Marta Łada

Zagłosuj

Marta Łada
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.246
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny