Marta Łada Lekkoatletyka

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

52 miejsce w rankingu

Marta Łada to jedna z najlepszych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka. Podopieczna tenera Marka Mierzejewskiego z powodzeniem rywalizuje na krajowej arenie i walczy dla klubu o medalowe lokaty i punkty w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego.

Pierwszy znaczący sukces podopieczna trenera Marka Mierzejewskiego zanotowała w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów U20 w Toruniu. W swojej koronnej konkurencji trójskoku zajęła czwarte miejsce, będąc blisko wywalczenia upragnionego medalu.

Kolejną okazją do wywalczenia medalu były Mistrzostwa Polski Juniorów U20 we Włocławku. Tym razem zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka uplasowała się na piątej lokacie, ale wynik 12.06 m, to nie tylko nowy rekord życiowy poprawiony o 18 cm, ale również uzyskanie pierwszej klasy sportowej.

Medal ostrołęczanka przywiozła za to ze Słubic z Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, stając na najwyższym stopniu podium. Z pewnością kolejny sezon 2019 będzie również dla zawodniczki pełnym wyzwań i dążenia do uzyskiwania jeszcze lepszych wyników pod wodzą trenera Marka Mierzejewskiego.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: UKS Siódemka Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Marta Łada

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny