Mateusz Adamowski Ratownictwo Wodne

30 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

28 miejsce w rankingu

Mateusz Adamowski to bardzo utalentowany zawodnik WOPR-OS Ostrołęka. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego stale czyni duże postępy, a w kolejnym sezonie 2018 zapisał na swoim koncie wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

Najbardziej wartościowe są medale wywalczone przez Mateusza Adamowskiego w Mistrzostwach Europy Juniorów w Limerick. W Irlandii podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył dwa srebrne medale w wyścigach na 4x50 m z pasem ratowniczym i 4x50 m z przeszkodami. Na koncie podopiecznego trenera Dariusza Małkowskiego trzeba odnotować także trzy medale Mistrzostw Polski w gronie juniorów.

Mateusz Adamowski zdobył srebrny i dwa brązy, odpowiednio na dystansach 200 m super ratownik, 50 m holowanie manekina i 100 m ratownik. Na konto podopiecznego trenera Dariusza Małkowskiego trafiły jeszcze medale Grand Prix Polski. W Żyrardowie zawodnik WOPR-OS Ostrołęka zdobył pięć medali - złoty i cztery srebrne. To kolejny sezon, w którym Mateusz Adamowski udowadnia swoją przynależność do czołówki najlepszych ratowników wodny w kraju w kategorii juniorów.

Dyscyplina: Ratownictwo Wodne
Klub: WOPR-OS Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka