Mateusz Adamowski Ratownictwo Wodne

30 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Mateusz Adamowski to bardzo utalentowany zawodnik WOPR-OS Ostrołęka. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego stale czyni duże postępy, a w kolejnym sezonie 2018 zapisał na swoim koncie wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

Najbardziej wartościowe są medale wywalczone przez Mateusza Adamowskiego w Mistrzostwach Europy Juniorów w Limerick. W Irlandii podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył dwa srebrne medale w wyścigach na 4x50 m z pasem ratowniczym i 4x50 m z przeszkodami. Na koncie podopiecznego trenera Dariusza Małkowskiego trzeba odnotować także trzy medale Mistrzostw Polski w gronie juniorów.

Mateusz Adamowski zdobył srebrny i dwa brązy, odpowiednio na dystansach 200 m super ratownik, 50 m holowanie manekina i 100 m ratownik. Na konto podopiecznego trenera Dariusza Małkowskiego trafiły jeszcze medale Grand Prix Polski. W Żyrardowie zawodnik WOPR-OS Ostrołęka zdobył pięć medali - złoty i cztery srebrne. To kolejny sezon, w którym Mateusz Adamowski udowadnia swoją przynależność do czołówki najlepszych ratowników wodny w kraju w kategorii juniorów.

Dyscyplina: Ratownictwo Wodne
Klub: WOPR-OS Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Mateusz Adamowski

Zagłosuj

Mateusz Adamowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.230
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny