Michalina Chrobot Karate

52 oddanych głosów

Jeszcze 23 dni głosowania

20 miejsce w rankingu

Michalina Chrobot to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, która powróciła do treningów po kontuzji. Na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej osiągnięte pod wodzą sensei Radosława Grabowskiego.

W 2018 roku Michalina Chrobot powróciła na medalową ścieżkę startując w szeregu imprez. W Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Michalina Chrobot w kategorii -65 kg stanęła na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal. Jak podkreśla sensei Radosław Grabowski powrót po tak poważnej kontuzji i trzyletniej przerwie od treningów karate, to świetne wdrożenie do treningów na kolejny sezon.

Z pewnością medalowy powrót dla zawodniczki będzie mobilizacją do ciężkiej pracy i potwierdzi dobrze obrany kierunek treningów. W 2018 roku Michalina Chrobot stanęła także na najwyższym stopniu podium Międzynarodowego Pucharu Prezydenta Miasta Sieradz oraz zajęła trzecie miejsce w turnieju Kyokushin Cup przeprowadzonym w Zielonce.

Z pewnością wyniki osiągnięte w mijającym sezonie są bardzo dobrym prognostykiem przed startami czekającymi zawodniczkę w 2019 roku.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski KKK
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Michalina Chrobot

Zagłosuj

Michalina Chrobot
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.234
na numer 71068

Jeszcze 23 dni głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny