Michalina Chrobot Karate

63 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Michalina Chrobot to bardzo utalentowana zawodniczka Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, która powróciła do treningów po kontuzji. Na swoim koncie liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej osiągnięte pod wodzą sensei Radosława Grabowskiego.

W 2018 roku Michalina Chrobot powróciła na medalową ścieżkę startując w szeregu imprez. W Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Michalina Chrobot w kategorii -65 kg stanęła na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal. Jak podkreśla sensei Radosław Grabowski powrót po tak poważnej kontuzji i trzyletniej przerwie od treningów karate, to świetne wdrożenie do treningów na kolejny sezon.

Z pewnością medalowy powrót dla zawodniczki będzie mobilizacją do ciężkiej pracy i potwierdzi dobrze obrany kierunek treningów. W 2018 roku Michalina Chrobot stanęła także na najwyższym stopniu podium Międzynarodowego Pucharu Prezydenta Miasta Sieradz oraz zajęła trzecie miejsce w turnieju Kyokushin Cup przeprowadzonym w Zielonce.

Z pewnością wyniki osiągnięte w mijającym sezonie są bardzo dobrym prognostykiem przed startami czekającymi zawodniczkę w 2019 roku.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski KKK
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Michalina Chrobot

Zagłosuj

Michalina Chrobot
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.234
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny