Natalia Nalewajk Karate

76 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

19 miejsce w rankingu

Natalia Nalewajk to bardzo utalentowana zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Reprezentant gminy Kadzidło kolejny sezon staje na podium Mistrzostw Polski i jest powoływana do kadry Polski na Mistrzostwa Europy, rywalizując na wysokim poziomie.

Zawodniczka MKKK Shinkyokushin nowy sezon rozpoczęła od zdobycia złotego medalu w Mistrzostwa Mazowsza w Zielonce. Kolejne znaczące sukcesy podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego zapisała na swoim koncie po wakacyjnej przerwie. W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Natalia Nalewajk zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans.

Natalia Nalewajk z powodzeniem rywalizowała także w turnieju w Białymstoku, gdzie zdobyła złoty medal. Kluczowym startem dla zawodniczki MKKK Shinkyokushin były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ełku, gdzie reprezentantka gminy Kadzidło wywalczyła srebrny medal w kategorii -55 kg.

Podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego startowała także w Mistrzostwach Europy, jednak Budapeszt nie okazał się dla niej szczęśliwy. Po emocjonujących starciach musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i zakończyła rywalizację poza strefą medalową. Natalia Nalewajk to bardzo duży sportowy talent i z pewnością możemy spodziewać się jej kolejnych sukcesów w sezonie 2019.

Dyscyplina: Karate
Klub: MKKK Shinkyokushin
Miasto: Kadzidło

Natalia Nalewajk

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny