Natalia Nalewajk Karate

76 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Natalia Nalewajk to bardzo utalentowana zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Reprezentant gminy Kadzidło kolejny sezon staje na podium Mistrzostw Polski i jest powoływana do kadry Polski na Mistrzostwa Europy, rywalizując na wysokim poziomie.

Zawodniczka MKKK Shinkyokushin nowy sezon rozpoczęła od zdobycia złotego medalu w Mistrzostwa Mazowsza w Zielonce. Kolejne znaczące sukcesy podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego zapisała na swoim koncie po wakacyjnej przerwie. W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Natalia Nalewajk zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans.

Natalia Nalewajk z powodzeniem rywalizowała także w turnieju w Białymstoku, gdzie zdobyła złoty medal. Kluczowym startem dla zawodniczki MKKK Shinkyokushin były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Ełku, gdzie reprezentantka gminy Kadzidło wywalczyła srebrny medal w kategorii -55 kg.

Podopieczna sensei Mariana Zająca i Artura Prusińskiego startowała także w Mistrzostwach Europy, jednak Budapeszt nie okazał się dla niej szczęśliwy. Po emocjonujących starciach musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i zakończyła rywalizację poza strefą medalową. Natalia Nalewajk to bardzo duży sportowy talent i z pewnością możemy spodziewać się jej kolejnych sukcesów w sezonie 2019.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.