Patryk Gromek Piłka nożna

36 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

23 miejsce w rankingu

Patryk Gromek to jeden z najlepszych obecnie zawodników Ostrovii Ostrów Mazowiecka, który ma za sobą bardzo udaną rundę w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. To czołowy zawodnik w układance trenera Pawła Kowalczyka.

26-letni nominalny pomocnik, świetnie odnajduje się również na pozycji napastnika i w rundzie jesiennej zaprezentował swój kunszt strzelecki. W piętnastu rozegranych meczach w żółto-zielonych barwach strzelił dla zespołu dwanaście ważnych bramek i był motorem napędowym formacji ofensywnej.

Patryk Gromek to zawodnik zdyscyplinowany, pracowity, który odnalazłby się również na wyższych poziomach rozgrywkowych. Z pewnością jego celem, ale także całego zespołu będzie walka o awans do IV ligi mazowieckiej w rundzie wiosennej.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka po rundzie jesiennej plasuje się na czwartej lokacie w tabeli ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Żółto-zieloni do lidera z Makowa Mazowieckiego tracą obecnie cztery punkty, ale do wicelidera z Pułtuska już tylko trzy oczka. Dobry terminarz meczów sprawia, że Patryk Gromek wspólnie z kolegami powinni włączyć do walki o najwyższe lokaty w rundzie wiosennej.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Patryk Gromek

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny