Piotr Kamionowski Piłka nożna

810 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

6 miejsce w rankingu

Piotr Kamionowski to od kilku sezonów czołowy zawodnik KS CK Troszyn. W zespole prowadzonym przez trenera Łukasza Bałazego odgrywa pierwszoplanową rolę, a 2018 rok był dla niego jednym z najlepszych w dotychczasowej przygodzie z piłką nożną w naszym regionie.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu Piotr Kamionowski strzelił dla KS CK Troszyn dziesięć bramek i zanotował kilka asyst. Podopieczny trenera Łukasza Bałazego ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu, występując we wszystkich piętnastu meczach ligowych, a także z walcząc wraz z zespołem w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Piotr Kamionowski z powodzeniem rywalizował także z zespołem w rundzie wiosennej. W całym sezonie 2017/2018 zdobył zdobył dla swojego dwanaście goli. Z pewnością w tym sezonie może pokusić się zdecydowanie lepszy wyniki, bo już na półmetku zanotował dziesięć trafień. Wiosną piłkarze KS CK Troszyn mogą włączyć się do walki o awans do IV ligi mazowieckiej.

Jak podkreśla trener Łukasz Bałazy Piotr Kamionowski ma za sobą bardzo udany rok 2018 na piłkarskich stadionach w naszym regionie i jego postawa zasługuje na uznanie. 34-letni zawodnik wciąż imponuje swoją postawą na boisku młodszym zawodnikom.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: KS CK Troszyn
Miasto: Ostrołęka

Piotr Kamionowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny