Radosław Brzostek Bowling

25 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Radosław Brzostek to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników bowlingu w naszym regionie. Przed kolejne cztery sezony trenuje i bierze udział regularnie w turniejach rozgrywanych w naszym regionie. Na swoim koncie zapisuje sukcesy w zawodach przeprowadzanych m.in. w Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej i Łukowie.

Radosław Brzostek to także rekordzista torów i jeden z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny w naszym regionie. Jeden z nielicznych zawodników, który regularnie osiąga wyniki około dwustu punktów i zaraża swoją pasją kolejne osoby.

Radosław Brzostek to wielki pasjonat gry w bowling, który zapowiada, że jeśli wygra kiedyś w Lotto, uruchomi wielką kręgielnię w Ostrowi Mazowieckiej. To świetny propagator tej dyscypliny sportu w Ostrowi Mazowieckiej, który z pewnością zasługuje na uznanie.

Dyscyplina: Bowling
Klub: Bowling Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Radosław Brzostek

Zagłosuj

Radosław Brzostek
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.236
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny