Rafał Szulęcki Karate

17 oddanych głosów

Jeszcze 23 dni głosowania

38 miejsce w rankingu

Rafał Szulęcki to zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kykushinkai, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ma za sobą kolejne bardzo udane starty również w sezonie 2018.

Rafał Szulęcki nowy sezon rozpoczął od Mistrzostw Mazowsza, w których w swojej kategorii -60 kg zdobył złoty medal. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego chciał iść za ciosem i w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego zapisał na swoim koncie kolejny sukces. Reprezentant Brokowskiego KKK stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal.

Zawodnik z Broku w 2018 roku miał możliwość rywalizacji także w Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Varnie w Bułgarii. W zawodach jednak ambitna walka nie wystarczyła i Rafał przegrywając starcie z Rosjaninem powrócił bez medalu. Cenne doświadczenie zaprocentowało podczas kolejnego startu w III Międzynarodowym Turniej Karate Kyokushin w Białymstoku.

Tym razem Rafał Szulęcki wywalczył srebrny medal. Złoto podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego zdobył w IKO Mazur Cup 2018 w Ostródzie. To kolejny sezon, w którym Rafał sięgnął po znaczące sukcesy dumnie reprezentując gminę Brok.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.