Szymon Krystian Brazylijskie Jiu Jitsu

14 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Dla reprezentanta UKS Gladiator Ostrołęka Szymona Krystiana sezon 2018 był bardzo pracowitym, a zarazem bardzo udanym w karierze. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego z powodzeniem startował w serii imprez notując na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki.

Szymon Krystian mieszka w Obierwi, prowadzi treningi w sekcji Gladiatora w Kadzidle, a kończący się sezon był jednym z najbardziej pracowitych w dotychczasowej przygodzie ze sztukami walki. Podopieczny shihana Wojciecha Dudkowskiego startował w VIII Superpucharze Polski w Luboniu, gdzie wywalczył złoty medal. Kolejne złoto zapisał na swoim koncie w III Pucharze Polski w Zawierciu, a następnie srebrny medal w Polish Open BJJ Championship w Poznaniu.

Srebrny medal wywalczył także w turnieju Grappler Cup (bez kimona) w Mińsku Mazowieckim, kolejne srebro w III Grand Prix Polski w BJJ w Mińsku Mazowieckim, a następnie dwa brązowe medale w Lidze BJJ Kraków w formule Master Elita. Na najniższym stopniu podium zawodnik Gladiatora stanął w Winter Open BJJ w Luboniu. Sezon 2018 zakończył brązowym medalem w mistrzostwach Mazowsza w gronie kolorowych pasów.

Szymon Krystian z powodzeniem startował w Brazylijskim Jiu Jitsu, a nowy sezon 2019 budzi przed nim kolejne wyzwania. Każdy oddany głos na zawodnika UKS Gladiator będzie dla niego nagrodą za ciężką pracę na treningach.

Dyscyplina: Brazylijskie Jiu Jitsu
Klub: UKS Gladiator Ostrołęka
Miasto: Obierwia, gm. Lelis

Szymon Krystian

Zagłosuj

Szymon Krystian
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.263
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny