Szymon Niziński Karate

585 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Szymon Niziński to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny sensei Wiesława Orzoła w 2018 roku dał pełnię swoich możliwości, stając na podium imprez krajowych i międzynarodowych.

Nowy sezon podopieczny sensei Wiesława Orzoła rozpoczął od udanego występu w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Zamościu, gdzie wywalczył złoty medal. Z powodzeniem rywalizował również w Mistrzostwach Polski Juniorów, gdzie wywalczył srebrny medal w swojej kategorii wagowej -60 kg.

Szymon Niziński uczestniczył także w Wagowych Mistrzostwach Europy w Warnie, gdzie przegrał po zaciętej walce w eliminacjach. Podopieczny sensei Wiesława Orzoła miał okazję do rywalizacji także Mistrzostwach Europy Open w Kiszyniowie, ale z Mołdawii również powrócił bez medalu. Z pewnością cenne doświadczenie może zaprezentować w przyszłości.

Z pewnością Szymon Niziński to jednak z najbardziej perspektywicznych zawodników, który w kolejnych latach startów może odnosić sukcesy nie tylko na krajowej, ale również międzynarodowej arenie, stając również na podium mistrzostw Europy.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrołęcki KKK
Miasto: Ostrołęka

Szymon Niziński

Zagłosuj

Szymon Niziński
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.206
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny