Tomasz Jarkowski Kolarstwo

28 oddanych głosów

Jeszcze 23 dni głosowania

27 miejsce w rankingu

Tomasz Jarkowski to jeden z najbardziej zapracowanych zawodników Klubu Kolarskiego 24h. W sezonie 2018 uczestniczył w blisko dwudziestu imprezach kolarskich pokonując w sumie w treningach i zawodach blisko 11.000 km. Na swoim koncie zapisał wiele sukcesów.

Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h sezon wyścigów szosowych rozpoczął w Brodnicy, gdzie ukończył rywalizacji na czternastej lokacie. W kolejnych startach w Bobrowie uplasował się na piętnastej lokacie. Dużym wyzwaniem dla Tomasza Jarkowskiego był udział w dwudniowej imprezie Ultramaraton Piękny Wschód, gdzie do pokonania było 510 km. Zawody ukończył na trzynastej pozycji.

Walka o Puchar Wójta Gminy Szumowo zakończyła się drugim miejscem. Ambitnie zawodnik KK24h rywalizował w kolejnych zawodach w Lidzbarku Warmińskim, Krynicy Zdroju, czy też Świątkach, gdzie finiszował na dziesiątej lokacie. Dwunasty był w wyścigu im. Grzegorza Piwowarskiego w Golobiu Dobrzyniu.

W IV Maratonie Szosowym w Zambrowie na dystansie 200 km zanotował kolejny sukces, stając na trzecim stopniu podium. W Tatra Road Race na blisko pół tysiąca uczestników wywalczył siedemnastą lokatę. W Brodnicy w Memoriale Czesława Popławskiego finiszował tuż za podium. Startował również w zawodach w Przasnyszu, Rzekuniu, Wąpielsku, Górze Kalwarii, czy też Małym Rudniku.

Ważnym sukcesem do odnotowania na koncie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h były Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski Amatorów w Pogórzynie, gdzie w rywalizacji na 91 km uplasował się na piątej lokacie. Z pewnością 26-letni zawodnik nie zaprezentował jeszcze pełni swoich możliwości i kolejny rok startów przyniesie kolejne duże sukcesy.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.