Tomasz Kiernozek Boks

11 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Tomasz Kiernozek to wychowanek klubu UMKS Victoria Ostrołęka i trenera Mieczysława Mierzejewskiego, który przez lata z powodzeniem walczył o medale ogólnopolskich imprez. W 2018 roku powrócił na ring po dłuższej przerwie, aby rywalizować swoją sportową pasję.

Treningi rozpoczął w klubie UKS Champion Ostrołęka pod wodzą Zbigniewa Stodolskiego, gdzie przez kilka miesięcy powrócił do boksowania na wysokim poziomie. Do rywalizacji w ringu powrócił podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce, gdzie otrzymał możliwość zaprezentowania się w walce z Bartłomiejem Niewęgłowskim z Legia Fight Club.

Powrót na ring Tomasza Kiernozka wzbudził duże zainteresowanie kibiców i jego pierwszego trenera Mieczysława Mierzejewskiego, który przybył na Galę KKM, aby obejrzeć w akcji swojego wychowanka. Tomasza Kiernozka wspierała także liczna grupa jego kibiców, a sam zainteresowany nie krył radości z faktu, że powraca na ring.

Reprezentant Championa Ostrołęka od pierwszej rundy był skuteczny, a zarazem bardzo konsekwentny. Po trzyrundowej walce pewne zwycięstwo na punkty zapisał na swoim koncie Tomasz Kiernozek i może już planować kolejne wyzwania. W 2019 roku jego celem będzie walka o medal Mistrzostw Polski.

Dyscyplina: Boks
Klub: UKS Champion Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Tomasz Kiernozek

Zagłosuj

Tomasz Kiernozek
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.249
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny