Aleksander Waszkiewicz Street Workout & Kalistenika

4 oddane głosy

Głosowanie zakończone

53 miejsce w rankingu

To był świetny sezon w wykonaniu Aleksandra Waszkiewicza. Zawodnik reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Bee Hero Sports Center zaprezentował się w szeregu imprez Street Workout w kraju i zagranicą, w których plasował się na wysokich lokatach.

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Reprezentant UKS Bee Hero Ostrołęka pokazał w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium. To nagroda za wielkie zaangażowanie na treningach, systematyczność i niezwykłą pracowitość.

Duży sukces Aleksander Waszkiewicz zanotował także podczas targów Go Active Show, gdzie zajął trzecie miejsce w zawodach Street Workout National Championship of Poland 2019. Dodatkowo przypadło mu wyróżnienie za najlepsze "combo" całych zawodów.

Dzięki osiągniętemu wynikowi Aleksander Waszkiewicz został wytypowany przez przez Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu do wyjazdu na mistrzostwa świata, jednak na wyjazd do Moskwy się nie zdecydował.

Zawodnik rozwijający swoje niezwykłe umiejętności w klubie Grzegorza Mulinka zdecydował się za to na start w Pucharze Świata na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu. Ostrołęczanin uplasował się na wysokiej siódmej lokacie i zebrał cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Dyscyplina: Street Workout & Kalistenika
Klub: UKS Bee Hero Sports Center
Miasto: Ostrołęka

Aleksander Waszkiewicz

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny