Alicja Lendzioszek Siatkówka

7 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

44 miejsce w rankingu

Alicja Lendzioszek to bardzo perspektywiczna zawodniczka młodego pokolenia w OTPS Nike Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Werpachowskiego od kilku lat prezentuje bardzo wysoką dyspozycję w zespołach młodzieżowych, świadcząc o sile zespołu.

Utalentowana siatkarka w ostatnich latach niejednokrotnie udowadniała, że warto w nią inwestować. Jeszcze w 2017 roku została powołana na zgrupowanie reprezentacji Mazowsza na Turniej Nadziei Olimpijskich do Szczyrku. W zawodach zrobiła duże wrażenie na szkoleniowcach.

W kolejnych sezonach zawodniczka Nike Ostrołęka udanie prezentowała się na siatkarskich parkietach nie tylko w rozgrywkach młodzieżowych, ale również meczach III ligi seniorek. Alicja Lendzioszek to zawodniczka nie tylko utalentowana, ale również bardzo pracowita, która jest głodna osiągania kolejnych sukcesów.

Z pewnością drużyny młodzieżowe Nike w obecnym sezonie z takimi siatkarkami w składzie mogą walczyć o najwyższe cele w rozgrywkach. O Alicji Lendzioszek z pewnością usłyszymy jeszcze niejednokrotnie.

Dyscyplina: Siatkówka
Klub: OTPS Nike Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Alicja Lendzioszek

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny