Damian Słowik Piłka nożna

394 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

7 miejsce w rankingu

Damian Słowik to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia ostatnich lat w naszym regionie. 18-latek latem został wypożyczony do czwartoligowego MKS Przasnysz, gdzie zanotował udaną rundę jesienną.

Damian Słowik to wychowanek Korony Ostrołęka, który w wieku 14 lat trafił do MOSP Białystok. Następnie powrócił do żółto-niebieskich barw, a potem reprezentował jeszcze barwy Jagiellonii Białystok. W sezonie 2017/2018 w barwach białostockiej Jagi został mistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych. Z Koroną Ostrołęka zaliczył udany sezon 2018/2019.

Latem 2019 roku przeniósł się do Narwi 1962 Ostrołęka. Z klubem wznowił treningi, ale ostatecznie został wypożyczony do czwartoligowego MKS Przasnysz. W drużynie prowadzonej przez trenera Pawła Mazurkiewicza stał się ważną postacią. Dla zespołu strzelił jednego gola i zanotował asystę.

W ubiegłym sezonie podczas gali Sportowiec Roku 2018 otrzymał specjalne wyróżnienie od branżowego portalu Goal.pl. Z pewnością to wielki sportowy talent, którego stać na występy w wyższych klasach rozgrywkowych.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Przasnysz
Miasto: Rzekuń

Damian Słowik

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny