Dominika Pyskło Karate

18 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

32 miejsce w rankingu

Dominika Pyskło to jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Mimo, że w sezonie 2019 startowała rzadko i skupiła się głównie na nauce, to zdobyła kolejny medal na zawodach rangi mistrzostw Polski.

Podopieczna shihana Wiesława Orzoła wzięła udział tylko w dwóch zawodach. W marcu wystartowała w turnieju Mazovia Cup w Piasecznie, gdzie nie miała sobie równych w kategorii -65 kg i wywalczyła pewnie złoty medal w gronie seniorek.

Dobrze przepracowany letni obóz nad morzem, a następnie ciężkie treningi w klubie pozwoliły jesienią odpowiednio przygotować się do dużej imprezy, jaką były Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Makowie Mazowieckim. Dominika Pyskło w imprezie wystartowała w konkurencji kata i zdobyła brązowy medal.

Warto podkreślić, że Dominika Pyskło to zawodniczka, która w poprzednich sezonach z powodzeniem rywalizowała o medale mistrzostw Polski, a także mistrzostw Europy. Dostąpiła również zaszczytu występu w mistrzostwach świata w Tokio i zebrała cenne szlify, które powinny zaprocentować w przyszłości.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
Miasto: Ostrołęka

Dominika Pyskło

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny