26 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

27 miejsce w rankingu

Ewelina Peczyńska ma za sobą świetny sezon w barwach Fight Academy Ostrołęka. Podopieczna trenera Arkadiusza Ludwiczaka była odkryciem w sportach walki i zaprezentowała bardzo wysoką dyspozycję w najważniejszych imprezach sezonu.

17-letnia zawodniczka świetnie rozpoczęła nowy sezon 2019 podczas VII Mistrzostw Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim. Podopieczna trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczyła złoty medal w kategorii kick light junior w kategorii -55 kg.

Przez kolejne miesiące zawodniczka przygotowywała się do Zunifinkowanych Mistrzostw Polski PFKB w Suszu. Reprezentantka Fight Academy podczas czerwcowej imprezy wywalczyła aż trzy złote medale, zwyciężając w kategorii kick light zarówno w gronie juniorów i seniorów w kategorii -55 kg. Dodatkowo startując z kategorii UFR light również stanęła na najwyższym stopniu podium.

Ewelina Peczyńska miała możliwość zaprezentowania się przed własną publicznością w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. W hali im. Arkadiusza Gołasia podopieczna trenera Arkadiusza Ludwiczaka odniosła zwycięstwo nad reprezentantką Legia Fight Club - Wanessą Wesołowską. W ostatnim starcie ostrołęczanka podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie pokonała Julię Suchocką z Cat Fight Serock.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka