Filip Terlik Bowling

7 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

46 miejsce w rankingu

Filip Terlik to obecnie najbardziej perspektywiczny zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. 15-latek na swoim koncie ma wiele wartościowych wyników i z zawodów na zawody prezentuje coraz lepszą dyspozycję.

Sukcesy notuje w turniejach rozgrywanych nie tylko w Ostrołęce, ale w całym regionie m.in. w Suwałkach, Warszawie, czy Siedlcach.

Niespełna 15-letni Filip Terlik jest zdecydowanie najlepszym juniorem w barwach Ostrołęckiego Klubu Bowligowego. Treningi rozpoczął dwa lata temu, a obecnie może pochwalić się rekordem życiowym - 236 punktów, na który złożyło się siedem strikeów i cztery spare.

W majowych rozgrywanych podczas II Bowlingowych Mistrzostw Ostrołęki zwyciężył w gronie juniorów, przed Jakubem Bałonem i Kacprem Jaskólskim. Świetne wyniki notował także w Konkretnej Lidze Bowlingowej, a systematyczna praca na treningach z pewnością sprawia, że Filip jest również czołowym zawodnikiem w Polsce w krajowym czempionacie. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Łodzi przeprowadzonych w listopadzie wywalczył złoty medal w kategorii juniorów.

Ostrołęcki Klub Bowlingowy istnieje od marca 2018 roku i skupia zawodników z miasta i powiatu, coraz śmielej zaznaczając swoją obecność na bowlingowej mapie Polski. Do Ostrołęki przyjeżdżają również coraz lepsi zawodnicy, z którymi klubowicze rywalizują jak równy z równym.

Dyscyplina: Bowling
Klub: Ostrołęcki Klub Bowlingowy
Miasto: Olszewo-Borki

Filip Terlik

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny