Hubert Nakielski Ratownictwo Wodne

5 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

48 miejsce w rankingu

Hubert Nakielski to zawodnik, który przyzwyczaił nas do bardzo dużych osiągnięć na arenie krajowej i międzynarodowej. W sezonie 2019 podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego rozpoczął starty w gronie seniorów i notował również świetne wyniki.

Najważniejszym startem dla Huberta Nakielskiego były mistrzostwa Europy, które we wrześniu odbyły się we Włoszech. W nich reprezentant WOPR-OS zdobył dwa brązowe medale na dystansach 4 x 50 m z przeszkodami i 4 x 25 m holowanie manekina.

W Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych w Wuhan w Chinach wywalczył trzy medale. Złoty zdobył na 4 x 25 m holowanie manekina, srebrny na 50 m holowanie manekina oraz brązowy 4 x 50 m z przeszkodami.

Podczas Letnich Mistrzostw Polski w Szczecinie na konto podopiecznego Dariusza Małkowskiego trafiło aż sześć medali - złoty, trzy srebrne i dwa brązowe oraz tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej.

Hubert Nakielski świetnie spisał się także podczas listopadowych Zimowych Mistrzostw Polski w Kędzierzynie Koźlu, gdzie zdobył sześć medali - dwa złote, srebrny i trzy brązowe oraz tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej.

Świetny dorobek medalowy uzupełniło Grand Prix Polski 2019. W dwóch edycjach imprezy Hubert Nakielski zdobył aż 12 medali - siedem złotych i pięć srebrnych, potwierdzając po raz kolejny swoją klasę i przynależność do grona najlepszych zawodników w kraju.

Dyscyplina: Ratownictwo Wodne
Klub: WOPR-OS Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Hubert Nakielski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny