Jakub Borkowski Trójbój siłowy

67 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

19 miejsce w rankingu

Jakub Borkowski to utalentowany zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, który ma na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki osiągane w całym sezonie 2019. Najważniejszym startem podopiecznego trenera Władysława Niedźwieckiego były mistrzostwa Europy federacji WPA.

Z zawodów reprezentant UKS Atleta powrócił ze złotym medalem w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator. W sumie w trzech konkurencjach trójboju uzyskał 610 kg, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca w kategorii open i wywalczenie złotego medalu w klasyfikacji juniorów 20-23 lata.

Jakub Borkowski to zawodnik niezwykle pracowity i zdyscyplinowany, który swoją pasją do sportu zaraża wielu młodych ludzi. W 2019 roku startował w szeregu zawodów notując wysokie lokaty. Bardzo dobry wynik podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zanotował w zawodach w Grajewie, gdzie w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugą lokatę. W młodzieżowych mistrzostwach Mazowsza (U-23) w podnoszeniu ciężarów z wynikiem w dwuboju 177 kg (82+95) wywalczył srebrny medal.

Z pewnością odpowiednie warunki do treningów stworzone dla Jakuba Borkowskiego i jego kolegów z Uczniowskiego Klubu Sportowego mogą zaowocować kolejnymi świetnymi wynikami już w 2020 roku.

Dyscyplina: Trójbój siłowy
Klub: UKS Atleta Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Jakub Borkowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny