Julia Morawska Cheerleading Sportowy

108 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

14 miejsce w rankingu

Julia Morawska od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach w cheerleadingu sportowym. W sezonie 2019 podopieczna trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej zapisała na swoim koncie największy sukces w karierze zdobywając złoty medal na mistrzostwach Europy.

W chorwackim Zagrzebiu zaprezentowały się najlepsze solistki z całej Europy, a wśród nich Julia Morawska w kategorii juniorek. Zawodniczka ostrołęckiej Pasji zdobyła złoty medal. Podium uzupełniły Adriana Mišáková ze Słowacji i Katja Bogdanović z Serbii.

Wcześniej, również w Chorwacji, Julia Morawska wywalczyła Puchar Świata w tańcu z buławą. Podopieczna Żanety Cwaliny-Śliwowskiej w ostatnich latach prezentuje wysoką formę i zdobywa kolejne medale mistrzostw Polski, zarówno w gronie solistek, jak i w duetach juniorskich.

Julia Morawska i Patrycja Prusińska w obecnym sezonie w Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym przeprowadzonych w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce uplasowały się na trzeciej lokacie. W 2018 roku w imprezie przeprowadzonej w Ostrowi Mazowieckiej zdobyły tytułu wicemistrzyń Polski.

Dyscyplina: Cheerleading Sportowy
Klub: UKS Pasja Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka