Kacper Miler Karate

brak oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

Kacper Miler to zawodnik bardzo zdyscyplinowany, ambitny, który ciężko pracuje na swoje sukcesy. Sezon 2019 rozpoczął od udziału w Mistrzostwach Mazowsza w Karate Kyokushin w Warszawie, gdzie zawodnik Brokowskiego KKK świetnie zaprezentował się w walkach eliminacyjnych i półfinale. W finałowym pojedynku musiał uznać wyższość swojego rywala i zakończył rywalizację ze srebrnym medalem.

W mistrzostwach Kacper Miler potwierdził, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości i z kolejnych imprez powinien wracać z kolejnymi trofeami. Zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai ze złotym medalem powrócił z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Mazovia Cup z Piaseczna.

Z pewnością osiągnięte wyniki nie są szczytem możliwości podopiecznego sensei Zbigniewa Wójcickiego, który w kolejnym sezonie powinien powalczyć o medale kolejnych ogólnopolskich imprez.

Dyscyplina: Karate
Klub: Brokowski Klub Karate Kyokushinkai
Miasto: Małkinia Górna

Kacper Miler

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny