Kacper Stepnowski Piłka nożna

248 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

10 miejsce w rankingu

Kacper Stepnowski to jeden z piłkarzy młodego pokolenia w ostrołęckiej piłce, który odnalazł się już w piłce seniorskiej. Wychowanek trenera Marcina Romana przebojem wdarł się do kadry ostrołęckiej Narwi i jesienią był numerem jeden w bramce niebiesko-czerwonych.

W Akademii Piłki Nożnej rozwijał swoje umiejętności w drużynie prowadzonej przez trenera Marcina Romana, a bramkarskie szlify zbierał u drugiego trenera i doświadczonego bramkarza Piotra Wiskiego. 16-letni zawodnik posiadający dobre warunki fizyczne latem trafił do niebiesko-czerwonych barw i miał czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów z zespołu.

Już w meczach sparingowych Narwi pod wodzą trenera Dariusza Narolewskiego zaprezentował nieprzeciętnie umiejętności i pokazał, że warto w niego inwestować. 16-latek w rundzie jesiennej wygrywał rywalizację o miejsce w składzie z Adrianem Drężkiem i Danielem Woźniakiem. W sumie zaprezentował się w dziesięciu ligowych starciach.

Z pewnością możliwość występu w meczach ligi okręgowej w obecnym sezonie to duże wyzwanie dla młodego piłkarza, którego piłkarska kariera nabiera rozpędu. Miejmy nadzieję, że jego dobre występy i bardziej doświadczonych kolegów przyczynią się do kolejnego awansu Narwi Ostrołęka - tym razem już do IV ligi mazowieckiej.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Kacper Stepnowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny