Kamil Majkowski Piłka nożna

brak oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Kamil Majkowski to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy z naszego regionu, którego barwna i bogata kariera ma swoją kontynuację w zespole Makowianki Maków Mazowiecki. 30-letni zawodnik w sezonie 2018/2019 wraz ze swoim klubem, którego jest wychowankiem, wywalczył awans do IV ligi mazowieckiej.

Teraz na czwartoligowych boiskach w grupie północnej jest czołowym strzelcem i ambitnie walczy z zespołem o każdy punkt. Na swoim koncie zapisał dziesięć bramek i sześć asyst. W efekcie Makowianka plasuje się obecnie na bezpiecznym miejscu, dającym utrzymanie.

Kamil Majkowski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w barwach Makowianki Maków Mazowiecki, ale jeszcze jako junior trafił do AON Rembertów (Warszawa), a następnie do rezerw Legii Warszawa. Najlepszy dla piłkarza był sezon 2007/2008, w którym rozegrał sześć meczów barwach pierwszego zespołu stołecznego klubu, a w maju 2008 roku świętował zdobycie Pucharu Polski.

W kolejnych sezonach Kamil Majkowski reprezentował barwy Znicza Pruszków, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz i Sandecji Nowy Sącz. Następnie leczył kontuzję i pomagał jako trener Makowiance Maków Mazowiecki. Później powrócił do gry w barwach Znicza Pruszków, następnie reprezentował jeszcze Błękitnych Raciąż i Motor Lublin.

W letnim okienku transferowym zdecydował o powrocie do Makowa Mazowieckiego. Z pewnością jego postawa na boisku pozwoliła również kolegom uwierzyć we własne siły i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Makowianka Maków Mazowiecki
Miasto: Maków Mazowiecki

Kamil Majkowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny