Karol Łasiewicki Kickboxing

2 oddane głosy

Głosowanie zakończone

58 miejsce w rankingu

Sezon 2019 był kolejnym bardzo udanym dla Karola Łasiewickiego. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył kilka walk i zapisał na swoim koncie pasmo sukcesów.

W pierwszej części sezonu Karol Łasiewicki przygotowywał się do Zunifinkowanych Mistrzostw Polski PFKB w Suszu. W zawodach w czerwcu 2019 roku zanotował dobre walki i bez problemów okazał się zdecydowanie najlepszy w kategorii K1 -91 kg, zdobywając złoty medal.

Po przerwie wakacyjnej podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka rozpoczął przygotowania do gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. W półzawodowej walce pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu obronił pas mistrza ziemi kurpiowskiej nokautując Mateusza Golę w ostatniej rundzie (Stowarzyszenie Wiśniewski Kickboxing Piaseczno).

27-letni doświadczony zawodnik Fight Academy udanie zaprezentował się także w kolejnej obronie o pas mistrza Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w Wyszkowie odniósł jednogłośne zwycięstwo na punkty nad Kamilem Laskowskim z Palestry Warszawa, nie pozostawiając rywalowi złudzeń kto jest mistrzem ziemi kurpiowskiej w kategorii -91 kg.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Siemnocha

Karol Łasiewicki

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny